0264 272 7254 - 05418959354
bilgi@sakaryabocekilac.com

Böcek İlaçlama

Böcekler, evlerimizin her yerinde yer edinebiliyor. Özellikle birçok yiyeceğin bulunduğu mutfaklarımız başta olmak üzere kanalizasyona giden boruların daha çok geçtiği banyo ve tuvaletlerimizde oldukça yer edinen canlılardır. Bu gibi haşereler zaman zaman yatak odası ve oturma odalarında ortaya çıkabilmektedir. Evde böcek ilaçlama yapılırken ekstra hassasiyet gösterilmesi gereklidir. Haşerelerin en çok girip çıktığı yerler özenle tespit edilerek, doğru ilaçlama yapılması sonuç alabilmek adına çok önemlidir. Böcek ilaçlama hizmetini yapan firmalarda oldukça önemli olmakla birlikte doğru uygulama yapılması açısından da büyük öneme sahiptir. Haşere veya kemirgen türü dediğimiz sağlığa uygun olmayan canlıların ilaçlanması yaşam kalitemizi ve sağlığımızı büyük oranda etkilediği için fare ve böcek ilaçlama hizmeti alınması gerekmektedir.
Sadece ev değil, iş yerleri, okul ve ofis ortamları içinde de haşere ve kemirgenler ortaya çıkabilmektedir. Özellikle köpek, kedi ve benzeri insanlarla iç içe yaşayan hayvanların bulunduğu ortamlarda da pire ve bit gibi canlılar yuvalanabilmektedir. İlaçlama yapılırken kullanılan püskürtme, sıvı ilaç ve buharlama teknikleriyle iş yeri ve evdeki özel durumlara göre ilaçlama biçimi değişkenlik gösterebilmektedir. Sakarya haşere ilaçlama hizmeti veren firmamız profesyonel ve modern şekillerde ev ve işyerlerini ilaçlamaktadır.
İlaçlama işlemlerinin profesyonel bir ekip tarafından yapılması, hem çalışan hem de müşteri sağlığı açısından önemli bir unsurdur. İşyerlerinin depoları, toplu yemek yapılan yerler ve lavabolar haşere ve kemirgen türünün yuvalanabileceği yerlerdir. Birçok yemek ve gıda fabrikası, her ay düzenli olarak haşere ve kemirgen ilaçlaması yapabilmektedir. Düzenli böcek ilaçlama yapılması sağlık açısından hayatımızda ciddi sorunlar oluşturabilmesinin yanı sıra hijyenik ortamların oluşması açısından da son derece etkilidir. Sakarya haşere ilaçlama firmamız haşereleri ve fare gibi kemirgen türlerin etkisiz hale getirilmesinde modern tekniklerle en iyi şekilde gerçekleştirmektedir.