0264 272 7254 - 05418959354
bilgi@sakaryabocekilac.com

Ev İlaçlama

Evlerde istenmeyen haşere ve kemirgen türü zararlı canlılar her türlü şekilde evimize girebiliyor. Özellikle siteler, alışveriş merkezleri ve oteller gibi konaklama alanlarında haşereler ve fareler gelebiliyor.
Böcekler evimizin her noktasında karşılaşabileceğimiz haşerelerdir. Mutfaklarımızda, lavabolarımızda bulunan kanalizasyon borularının olduğu yerlere kolayca girebilen türde olan haşereler, sağlığımızı ve yaşam kalitemizi etkileyecek türdedir. Bunun için alınması gereken önemlerden biri olan ev ilaçlama bulunduğunuz ortamdaki hamam böceği, karınca, örümcek gibi istenmeyen haşereleri ortadan kaldırmak için birebirdir. Hamam böcekleri her ortamda yaşayabilen canlılardır. Bir diğer adıyla kalorifer böceği, aktif bir şekilde mikrop ve bakteri taşıyan bir haşere türüdür. Viral sağlık sorunlarına yol açabilen bu canlılar oldukça tehlikeli olabilmektedir. Bunun için hamam böceği ev ilaçlama yapılması gerekmektedir. Yaz aylarında genellikle haşereler sıcak ortamı sevdiğinden ortaya çıkmaktadırlar. Yaz ayında çokça yapılan ev böcek ilaçlama hizmeti, Sakarya haşere ilaçlama şirketimiz tarafından itinayla yapılmaktadır. Müşterilerimizin en iyi hizmeti almaları açısından ev ilaçlama fiyatları konusunda bilgi vermekteyiz. İlaçlanacak bölgenin durumuna göre fiyat politikamızı belirlemekteyiz.
Pire ve benzeri haşereler genellikle kedi, köpek, kuş gibi canlılardan gelebilmektedir. Pire ve bit gibi durumlar insan sağlığı açısından önemli olduğu gibi çocukların kaçınması gereken durumlardan biridir. Daha ileri düzeyde olabilen salgın hastalıklara davetiye çıkarabilmektedir. Pireler, kan emerek beslenen canlılar olduğundan hastalık bulaştırma tehlikesi yüksektir.
Tesbih böceği de evlere giren ve nemli ortamlarda yaşayan hayvanladır. Tesbih böcekleri vücutlarında su tutamazlar, bunun için sürekli nemli ortam ararlar. Saksı ve çöp kutusu gibi yerlerde çokça bulunan bu canlılar ayrıca garaj ve depo gibi yerlerde de bulunmaktadır. Sakarya haşere ilaçlama şirketimiz, ev böcek ilaçlama hizmeti verdiği gibi işyerleri, okullar, fabrikalar ve hazır yemek yapan şirketlerin mutfaklarında da haşere temizliği konusunda hizmet vermekte olup, haşereler için profesyonel çözümler üretmektedir.