0264 272 7254 - 05418959354
bilgi@sakaryabocekilac.com

Fare İlaçlama

Fareler özellikle araba garajı ve depo gibi yerlerde yuvalanırlar. Hijyenik olmayan fare gibi kemirgen türleri evlerimize de girebilmektedir. Bu canlı türü evlere açık kapı, kanalizasyon çıkışları, kapı ve duvar boşluklarından girebilmektedir. Bodrum ve çatı gibi noktalardan da girebildiği gibi burnunun sığdığı yerden kolaylıkla her yere girebilir.
Birçok evlerde kapan ve zehir gibi yöntemlerle fareler etkisiz hale getirilmeye çalışılıyor. Ancak bu yöntem hem stresli hem de bir o kadar külfetli olabiliyor. Ancak fare ilaçlama hizmetiyle bu külfet ortadan kalkabiliyor. Sakarya haşere ilaçlama şirketi bu anlamda profesyonel bir şekilde modern tekniklerle haşere ve fare gibi bir çok sağlık açısından zararlı canlıları etkisiz hale getirebiliyor.
İnsanların yaşam alanlarında hemen hemen her yerde yaşayabilen fareler, çok hızlı üreyen varlıklardır. Uzun süre ilaçlanmayan depolarda ve garajlarda oluşan fareler zamanla üremektedir. Bu gibi yerlerde solumak veya herhangi bir şeye dokunmak sağlığımızı olumsuz anlamda etkileyecek ağır hastalıklara kapılmamıza neden olabilir. Fareler mikropları veya hastalıkları tüyleri, tükürükleri, idrarları ve dışkıları vasıtasıyla yayabilmektedirler. Ayrıca insana doğrudan zarar verebildiği gibi ısırması da çok tehlikeli hastalıklara yol açabilmektedir.
Bunun için fare ilaçlama ile birlikte bulunduğunuz ortamı, bodrum, depo ve garaj gibi yerleri düzenli olarak ilaçlatmanız gerekmektedir. Kapan ve fare zehri gibi geleneksel ve hedefsiz bir önemle büyük sonuçlar alamayabilirsiniz. Fakat, sakarya haşere ilaçlama şirketi bu anlamda profesyonel biçimde haşereleri ve fare gibi bir çok zararlı canlıyı etkisiz hale getirmektedir. Farelerin giriş çıkış yaptığı noktaları belirleyerek ve en fazla yuvalandığı veya yuvalanabileceği noktaları tespit ederek en iyi şekilde etkisiz hale getiriyor.