0264 272 7254 - 05418959354
bilgi@sakaryabocekilac.com

Hakkımızda

Sakarya haşere ilaçlama şirketi ev ve iş yerlerinde hamam böceği, karınca, örümcek,pire, akrep,sinek, bit,pire, kene,sivri sinek haşere ve böcekleri etkisiz hale getirmek için hizmet veren kuruluştur. Etkili ve verimli ilaçlama hizmeti almak isteyen ev ve iş yeri sahipleri sakarya haşere ilaçlama firmasını tercih etmektedir. Özellikle devlet kurumları, ofisler, fabrikalar, yemek servisi yapan şirketler sakarya haşere ilaçlama tarafından hizmet almaktadır. Uzman kadrosu ve yılların verdiği tecrübeyle faaliyetlerde bulunan şirketimiz değerli referanslarıyla ilaçlama sektöründe öncü olmaya devam etmektedir. Sakarya Haşere İlaçlama Şirketi Olarak ”sakarya böcek ilaçlama” markası olaraka Mühendis Kontrolünde Sakarya ve Çevre İlçelerde Profesyonel Hizmete başlayan firmamız  ilaçlama olarak, İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerimizde de böcek ve haşere ilaçlama hizmeti veren kurumsal bir ilaçlama şirketiyiz. Dürüst, disiplinli, titiz deneyimli ve birikimli şekilde faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. İlaçlama çalışmalarında Dünya Sağlık Örgütü onaylı ilaç kullanarak insana ve doğaya zararsız buna karşılık böcek, haşere ve kemirgenlere karşı mücadelede tam sonuç verecek nitelikte hizmet vermekteyiz.

Misyon

Sakarya ve bölge illerinde haşere ilaçlama hizmeti almak isteyen müşterilerimize en kaliteli ve etkili çözümlerle ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir.

Vizyon

Türkiye'nin ilaçlama anlamında etkili çözümler üreterek yurt içinde ve yurt dışında referans firma olarak gösterilmektir