0264 272 7254 - 05418959354
bilgi@sakaryabocekilac.com

Haşere İlaçlama Hizmeti

Haşereler, ev ve işyerlerinde rasatlaşabilmesi mümkün olan canlılardır. Gerek doğrudan gerekse hastalık anlamında zararlı olan böcek ve benzeri canlılar, yaşantımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Kendi başımıza geleneksel yöntemlerle bunun üstesinden gelmemiz mümkündür ancak etkili değildir. Bunun için haşere ilaçlama hizmeti alınması gerekmektedir.
Hamam böcekleri, mücadelesi zor canlılardır. Haşereler arasında en çok ortaya çıkan, hızlı üreyen ve hareket kabiliyetlerinden ötürü yakalanması oldukça zahmetli olan bu böcekler, nemli ve rutubetli ortamlarda yaşarlar. Bu alanlarda daha çok görülen hamam böcekleri için haşere ilaçlama yaptırmak büyük önem arz etmektedir. Sürekli olarak kaşıntıya neden olarak zarar veren Akar bir diğer adıyla Mite adlı canlılar, gözle görülmedikleri gibi çok geç fark edilmektedir. Küçük ve kütleli yapıdaki akarlar, nefes yoluyla vücuda giriş yapmakta olup solunum yolu ve astım gibi hastalıkları tetikleyebilmektedir. Ciddi hassas olan bireyler ve bebekler için alerjik durumlara yol açabilen akarlar için haşere ilaçlama hizmeti alınması gerekmektedir.
Birçok haşerenin arasında en çok görülen özellikle mutfaklarda ve dolaplarda karşılaşılan karıncalar, farklı besin türleri tüketerek yaşamını devam ettiren canlılardır. Duvar aralarından girerek, kapalı alanlarda yuvalanabilen canlılardır. Hızlı üreme yeteneğine sahip olan karıncalar için haşere ilaçlama ile evinizdeki karıncalar etkisiz hale getirilebilir.
Aynı zamanda ev ve işyerlerinde örümcekler ağ yapabilmektedir. Örümcekler genelde kapalı alanlarda görülen ve kuytu alanlara yuvalanan örümceklerin küçük türleri zararlı değildir ancak büyük türleri insanı sokabilir ve hatta zehirleyebilir. Örümceklerden kurtulmak için bulunulan ortamın sürekli temizlenmesi yeterlidir ancak bazı yerlerde süreklilik arz ettiğinde profesyonel bir firma olan sakarya haşere ilaçlama şirketi modern tekniklerle temizlemektedir.